Zdobiony penisa

B3 Onye - Wibrator zdobiony - Galerie Petite Dragon

Ten nietypowy obiekt przybył do nas z Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Elblągu.

zdobiony penisa test do sprawdzania erekcji

Jest unikatem na skalę europejską — brakuje podobnych zachowanych w całości lub równie starannie zdobionych. Zdjęcia przed konserwacją: Brakuje świadectw dokumentujących zapewne barwną, a może nawet sensacyjną historię obiektu.

zdobiony penisa trudno jest osiągnąć erekcję

Możemy się jedynie domyślać kto i do czego go wykorzystywał i zgadywać jaką miał funkcję: zasobową, a może dekoracyjną? Obiekt wykonany jest z jasnozielonego szkła z drobnymi pęcherzykami powietrza, zdobiony doklejaną szklaną nicią w górnej części biegnącą prawdopodobnie od jego podstawy.

zdobiony penisa rozmiar penisa mówi

Zdobiony penisa przeźroczysta powierzchnia szkła uległa iryzacji, praktycznie w całości pokrywają ją jasne matowe plamki. Powierzchnia dolnej części obiektu w całości pokryta jest białawą, matową, gładką warstwą. Taki stan zachowania obiektu był powodem długich prac koncepcyjnych nad właściwą metodą jego konserwacji.

Ostatecznie zdecydowaliśmy się na wytworzenie autorskiego stelażu z barwionej żywicy epoksydowej oraz na oczyszczenie i zabezpieczenie powierzchni szkła tak, aby nie ulegało dalszemu uszkodzeniu.

zdobiony penisa jakie leki muszą pić dla penisa

Po wielu próbach i wykonaniu licznych prototypów stworzyliśmy stelaż składający się z 4 części, z których 3 zostały połączone ze sobą na stałe, a ostatnia stała się osobnym modułem stabilizującym. Całość prac umożliwiła interdyscyplinarna współpraca z ekspertem z dziedziny projektowania i wydruków 3D, czego efekty możecie sami ocenić na zdjęciach poniżej.

Prototypy 3D:.

Męskie narządy płciowe - RFSU informerar om penis pung / mannens kön på polska

Więcej na ten temat