Skręcony penisa

Skręt penisa

Co można wyczytać z penisa?

skręcony penisa

Okazuje się jednak, że nie tylko wielkość męskiego organu, ale również jego kształt może wiele powiedzieć o osobowości właściciela. Tak przynajmniej twierdzą genitolodzy. Większość kobiet uważa, że to oczy są zwierciadłem duszy.

Rodzaje skrzywienia penisa

Gdyby jednak panie zerknęły nieco niżej, mogłyby dowiedzieć się o nas znacznie więcej. Tak przynajmniej uważają Seymore Klitz i Imy Peeper - autorzy książki zatytułowanej "Wróżenie z genitaliów". Ich zdaniem zainteresowanie jakim ludzkość od tysięcy lat darzy narządy płciowe nie może być przypadkowe. Zebrali więc wszelkie możliwe materiały tworząc z nich system naukowy, który nazwali genitologią. Czego może dowiedzieć się biegły genitolog zerkając w odpowiednie miejsce?

Skręt penisa

Okazuje się że znaczenie ma nie tylko kształt i rozmiar, ale nawet to, w którą stronę odchyla się męskie przyrodzenie. Zacznijmy więc od kształtu.

skręcony penisa

Fachowcy podzielili nasz organ na "trzon" i "głowicę". Gruby trzon oznacza zdrowie fizyczne, ale również nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu.

Czym jest skrzywienie penisa?

Jego posiadacz jest też zazwyczaj niezbyt skręcony penisa i lubi dominować. Może być handlowcem, mechanikiem, albo gangsterem.

skręcony penisa

Natomiast artystów, intelektualistów i Do tego dochodzi jeszcze długość - długi trzon wskazuje na elastyczną osobowość, jego posiadacz ma tendencje do "płynięcia z prądem", często też bywa duszą towarzystwa. Krótkotrzonowcy skręcony penisa z reguły nie potrafią się dobrze bawić.

Wprowadzenie

Jeśli chodzi o głowicę, to jej rozmiar jest wskaźnikiem namiętności. Duża oznacza dużą namiętność, a mała - małą. W śród głowic wyróżniamy stożkowate, szpiczaste i płaskie.

skręcony penisa

Te pierwsze są najpowszechniejsze i zasadniczo nic nie mówią o właścicielu. Posiadacze szpiczastej są z natury podstępni i kłamliwi. Natomiast głowica płaska jest typem najrzadszym i występuje wyłącznie u złoczyńców lub geniuszy.

skręcony penisa

Równie ważne jak kształt, jest to w którą stronę organ odchyla się w stanie spoczynku. Okazuje się, że u większości, bo u ponad 80 proc.

skręcony penisa

Ten kierunek oznacza osobę przestrzegającą norm i unikającą radykalizmu w zachowaniu i poglądach. Po zwisie prawym natomiast rozpoznać można indywidualistów i osoby nie bojące się zmierzać "pod prąd" obowiązujących trendów i idei.

Rekomendowane odpowiedzi

Najrzadszy jest zwis prosty - życiem jego posiadacza kieruje moralność i poczucie obowiązku. Jak się okazuje - kierunek w zwisie zazwyczaj przekłada się na kierunek podczas erekcji.

  1. Operacja skrzywionego penisa Czym jest skrzywienie penisa?
  2. Patogen Przyczyna skręcenia prącia Występowanie wrodzonego skrętu prącia może być spowodowane nierównomiernym rozwojem ciał jamistych w procesie tworzenia penisa w guzkach rozrodczych.
  3. Skręcenie penisa podczas wzwodu - Na pytanie odpowiada Piotr Pilarski | WP abcZdrowie
  4. Stymulujemy erekcję
  5. Jak pobrać penis
  6. Zaczerwienienia, plamki i krostki na penisie - co oznaczają?
  7. Erekcja prostamolu
  8. Jak wygląda leczenie choroby Peyroniego?

Ale nie zawsze - jeśli jest przeciwny, wskazuje to na rozszczepienie osobowości. A skoro już jesteśmy przy erekcji: jeśli męski organ stojąc na baczność kieruje się ku górze, to zdaniem genitologów mamy do czynienia z optymistą i osobnikiem skupionym na przyszłości.

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Skręcony penisa taki śmiało stawia czoła wyzwaniom i wychodzi z nich zwycięsko. Pesymista ma natomiast erekcję skierowaną ku dołowi. Zasady genitologii są rzecz jasna znacznie bardziej rozbudowane. W powyższym artykule zaledwie liznęliśmy część zagadnień. Ale być może będzie to dla was impuls do zgłębienia zagadnienia i zadania sobie trzech kluczowych pytań: skąd przybywam, kim jestem i w którą stronę mi się odchyla?

#5 / Dzięki za skręcony kark! / PIĄTEK 13-EGO w/PailiGame / PS4

Więcej na ten temat