Penisy koreańskie

Archiwa: morskie penisy - Nakarmiona Starecka

Podoba Ci się miejsce?

penisy koreańskie

Oceń je: 4. Kolekcja obejmuje zarówno wiszące aranżacje, jak i trzy-metrowe pnie drewna, rzeźbione przez koreańskich artystów w celu zaprezentowania wszystkiego, od radości, duchowości po seksualność.

penisy koreańskie

Małe Muzeum Folkloru prezentuje tu sztukę związaną z penisami odwieków, a także historię małej społeczności rybackiej z okolicy. Młoda para, szaleńczo zakochana i wkrótce poślubiona, jest rozdarta tragedią, gdy przypływ topi kobietę na oczach jej narzeczonego na brzegu.

penisy koreańskie

Następnego dnia liczba złowionych ryb znacząco zmalała. Mieszkańcy miasteczka uznali, że są przeklęci i zastanawiali się, co robić, dopóki miejscowy rybak nie "ulżył" sobie do morza.

Ryby natychmiast wróciły. Zapewne z naszego punktu widzenia niewiele to miało sensu, ale miejscowi penisy koreańskie liczne posągi penisów, umieszczonych w pobliżu nabrzeża, aby zaspokoić zmarłą pannę młodą, która nigdy nie zakosztowała małżeńskiej miłości.

penisy koreańskie

Niestety nie jest jasne, czy sikanie do morza także przynosi szczęście, ale podobno wiele osób tego próbowało. Jest to prosta, głównie pod górę wędrówka z dużą ilością cienia i ławek w kształcie penisa, na których można piknikować, słuchając pieszych, młodych i starych, histerycznie chichoczących i zostawiających w świątyni małe niegrzeczne prezenty, aby uspokoić zrozpaczoną kobietę topielca.

penisy koreańskie

Dla kultury nieco spiętej seksualnie jest to park, w którym triumfuje otwarta seksualność a przynajmniej penisy. Jazda zajmuje penisy koreańskie 40 minut, a miejsce wskazują duże bannery.

penisy koreańskie

Więcej na ten temat