Montaż uścisku

W mocnym uścisku zaciskarki

przywrócenie erekcji po brachyterapii

Opaski ślimakowe Oetiker Mini to szybki i łatwy montaż oraz najwyższa niezawodność w wymagających warunkach. Opaski Oetiker Mini należą do grupy produktów uniwersalnych. Zapewniają szybki i łatwy montaż gwarantując jednocześnie najwyższą niezawodność.

penisy po hipospadii

Kompaktowa konstrukcja opaski oraz jej wykonanie ze stali nierdzewnej umożliwiają proste i bezpieczne użycie w niewielkiej przestrzeni montażowej, ponowne jej wykorzystanie, a także długotrwałą niezawodność również w trudnych warunkach. Opaski ślimakowe Mini, typ R, mogą być dostarczone w wersji zamkniętej do montażu osiowego, jak i w wersji otwartej, do stosowania w miejscach gdzie niezbędny jest montaż radialny.

Opaska ta jest dostępna w szerokości taśmy 5 mm i grubości 0,4 mm.

o penis z ciepłą wodą

Zakres zaciskania wacha się od średnicy 6 mm do 19 mm. Maksymalny moment dokręcania wynosi montaż uścisku Mn. Grupa produktów OETOKER oferuje szeroką gamę opasek ślimakowych, zaciskowych, do osłon przegubów i innych, których zaletą jest duża elastyczność, szybkość i łatwość montażu, a także możliwość zastosowania w niewielkiej przestrzeni oraz w wymagającym środowisku np.

erekcja była podekscytowana

Zaciski te są dostępne w różnej konfiguracji zarówno pod względem materiału, z którego są wykonane, jak i ze względu na różne typy zamka, czy zacisku. Wytłoczona taśma zmniejsza ryzyko uszkodzenia opasanych części np.

Więcej na ten temat