Montaż oksytocyny.

Naklejka: Wazopresyny i oksytocyny hormony

montaż oksytocyny sterylizacja i montaż

Depresja poporodowa ma swój początek już w ciąży 19 majaTen tekst przeczytasz w mniej niż minutę Udostępnij na Twitterze Shutterstock Hormon uwalniany zarówno w czasie miłosnych uniesień, jak i karmienia piersią może mieć wpływ na rozwój depresji poporodowej - informują szwajcarscy naukowcy. Naukowcy z Uniwersytetu w Bazylei w Szwajcarii zbadali związek między poziomem oksytocyny w czasie ciąży a rozwojem depresji po porodzie.

montaż oksytocyny erekcja męska w 35 lat

Reklama W tym celu sprawdzili poziom oksytocyny we krwi 74 zdrowych ciężarnych. Następnie, te same kobiety, ale już po porodzie, poddali obserwacji, by sprawdzić, czy nie cierpią one na depresję poporodową.

montaż oksytocyny erekcja w niewłaściwym miejscu

Okazało się, że niski poziom oksytocyny w trzecim trymestrze ciąży miał wpływ na wystąpienie depresji w ciągu dwóch tygodni po porodzie.

Wyniki badań naukowcy opublikowali na łamach pisma "Neuropsychopharmacology". Dzięki temu odkryciu może już wkrótce będzie możliwe opracowanie skutecznej terapii zapobiegającej rozwojowi depresji po porodzie.

montaż oksytocyny morska erekcja

Działania prewencyjne będą mogły montaż oksytocyny negatywne skutki tej groźnej i trudnej dla matki oraz dziecka choroby. Naukowcy podkreślają jednak, że potrzebne są kolejne badania.

montaż oksytocyny jest nocna erekcja, ale bez ranka

Źródło dailymail.

Więcej na ten temat