Karykatury penisa

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Fani celebryty byli podzieleni - jedni zachwycali się odważnym pomysłem, inni krytykowali zbytnią śmiałość Zobaczcie sami!

erekcja, a następnie wstaje

Damian "Stifler" Zduńczyk zdobył popularność występując w programie "Warsaw Shore". Ma 32 lata i pochodzi z Polic.

erekcja podczas jazdy

Regularnie uczęszcza na siłownię, a wyrzeźbione mięśnie ozdabia coraz to nowymi tatuażami. Kiedy po raz pierwszy trafił do "Warsaw Shore", stali mieszkańcy domu Ekipy nadali mu ksywkę Świeżak. Szybko jednak stał się pełnoprawnym ekipowiczem.

środki do obniżania erekcji

Słynie z wielu "mądrości". Słynie też z obnażania się i wymachiwania penisem. W jednym z odcinków kontrowersyjnego programu wszedł do łazienki, gdzie w wannie siedziały dwie uczestniczki show i zaczął się nad nimi masturbować Tym razem o Stiflerze zrobiło się głośno za sprawą nowego tatuażu.

Celebryta postanowił pochwalić się na swoim profilu instagramowym fotką centymetrowego penisa TUTAJ dowiesz się, ile kosztował!

dlaczego erekcja maleje

Szalony Stifler - Od zawsze wiedziałam że faceci się później rozwijają, ale ty chyba nie rozwijasz się wcale - czytamy pod fotografią zachowano oryginalną pisownię Zobaczcie karykatury penisa zdjęcie Damiana. Tym razem posunął się o krok za daleko?

co zależy od czasu trwania erekcji

Więcej na ten temat